ŠKOLIACI SYSTÉM

„Nie je vždy dôležité čo povieš, ale ako to povieš“.

Nie je dôležité s akou značkou kávy pracuješ, ale ako s ňou pracuješ! Náš team profesionálnych baristov sa postará vždy o to, aby práve káva vo Vašej kaviarni získala to najlepšie ohodnotenie od Vašich zákazníkov.

Šálka dobrej kávy totiž zohráva v každodennom živote u nejedného z nás dôležitú úlohu. Každý ju má rad troška ináč a až deviati z desiatich Európanov neodolajú aspoň raz za deň si ju vychutnať.

Zvyšuje hladinu energie a povzbudzuje nielen ducha, ale i telo. Pre niektorých káva znamená raňajší dúšok energie, bez ktorého si nevedia predstaviť začiatok nového dňa, pre iných predstavuje chvíľu oddychu, v práci alebo s priateľmi. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, odkiaľ káva pochádza, koľkými rukami musí také kávové zrno prejsť, kým sa dostane do Vašej šálky? Čo všetko ovplyvňuje a čo musí ladiť, aby pôžitok z kávy bol dokonalý? Prečo Vám šálka kávy chutí viac a iná menej? Prečo niekedy po šálke kávy prebdieme celú noc, iní si zas dokážu vychutnať šálku kávy tesne pred spánkom? Aká káva by bola vhodná do Vašej kaviarne či reštaurácie, aby chutila Vám a Vašim zákazníkom? To je len časť otázok, na ktoré Vám zodpovieme ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami.