OFFICE PROGRAM

Aký je cieľ programu
Cieľom je poskytnúť milovníkom kávy možnosť dopriať si šálku obľúbeného moku na svojom pracovisku, v kvalite, porovnateľnej s kvalitou kávy v najlepších kaviarňach.

Čo môžete urobiť pre to Vy
Predovšetkým sa zamyslieť akú kávu chcete mať vo Vašej šálke. Ide Vám len o nejakú kávu, „aby niečo bolo a za čo najmenej peňazí“ - prosím Vás NEvolajte a NEpíšte nám. Máme radi len dobrú kávu a nedokážeme ponúknuť nič iné, len kvalitu. Ak je teda Vaším snom lahodné a voňavé espresso na pracovnom stole, kontaktujte nás.

Čo urobíme my
Ozve sa Vám kávový poradca Musetti caffé a podľa vašich požiadaviek Vám doručí nárvh zmluvy o spolupráci a termín doručenia kávovaru. Pokiaľ s ním súhlasite, do týždna (a možno už zajtra) bude rozvoniavať vo Vašej kancelárii nenapodobiteľná aróma čerstvo pripravenej kávy, za kvalitu ktorej sa nebudete hanbiť pred kolegami ani pred dôležitým obchodným partnerom.

Ako to funguje ďalej
Raz do mesiaca sa vo Vašej kancelárii objaví náš kávový poradca ktorý vyčistí kávovar, vymení filtre, skontroluje a prípadne doladí chod kávovaru, donesie dohodnutý mesačný obder kávy, poskytne užitočné rady o príprave nápojov, ktoré máte najradšej a odpovie na prípadné otázky ohľadne Vášho „spolunažívania“ s kávovarom.


Čo Vás to bude stáť
U nás platíte len za kávu a filtre do kávovaru. Dopravu, montáž, školenie personálu, práce údržby a prípadné opravy (pokiaľ nie sú zavinené nevhodným používaním stroja) poskytujeme zdarma. Cena za 1kg kávy Musetti sa pohybuje v prípade vypožičania kávovaru v rozmedzí 23 - 29 € bez DPH podľa druhu zmesi, ktorú si zvolíte (viď. „zmesi Musetti“)

Podmienky prenájmu
- minimálne 6kg kávy mesačne (cca 30 porcii / pracovný deň),
- výmena filtra minimálne raz za mesiac.

ZDARMA 6 malých šálok a 12 veľkých

BONUSY
Pri väčších mesačných odberoch kávy vám vyúčtujeme spätný kvartálny bonus - za každých odobraných 10kg kávy 1kg zdarma a kompletná údržba stroja, vrátane výmeny filtra, sú na naše náklady.

Office-program Musetti využívajú spoločnosti, ktoré sa snažia zabezpečiť svojím zamestnancom čo najlepšie pracovné podmienky a považujú sa za najlepších zamestnávateľov na Slovensku. Tieto firmy vedia, že kvalitná káva je dôležitou súčasťou pohody na pracovisku, výrazne zvyšuje efektivitu práce a pozitívnu náladu tímu.

Vážime si našu dlhodobú spoluprácu s:

Hewlett Packard Slovakia- Výroba, distribúcia a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky.

Scheidt&Bachmann Slovensko s.r.o. - Vývoj, produkcia a distribúcia systémov pre parkoviská, pre železničnú zabezpečovaciu techniku, pre čerpacie stanice a pre vybavenie cestujúcich.

Auto Palace Bratislava s.r.o. – Distribútor BMW a MINI.

A.D.P. Accounting, s.r.o. - Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky. Poskytovanie ekonomického poradenstva.

KJG a.s. – Slovenský výrobca strešného klampiarskeho systému na odvodnenie striech budov, strešných krytín.

PREMIUM FIT s.r.o. – Sieť fitness centier Golem.

G.P.R. spol. s.r.o. – Predaj a servis mäsiarskych strojov, obchodných zariadení, gastronomickej techniky a hygienických zariadení.

Oracle Slovensko spol. s r.o. - Poskytovanie softvéru, poradenská činnosť v oblasti softvéru, počítačov, informačnej techniky a obchodných procesov.

BL Consulting s.r.o. - Ekonomické a právne poradenstvo, súdne a mimosúdne vymáhanie pohľadávok, zakladanie obchodných spoločností, spracovanie zmlúv.

A ďalší...